To’garak va klublar

QARSHI MUHANDISLIK – IQTISODIYOT INSTITUTI AKADEMIK LITSEYIDA 

O‘TKAZILADIGAN TO‘GARAK MASHG‘ULOTLARI JADVALI

TO‘GARAK NOMITO‘GARAK RAHBARI
HAFTA KUNLARIMASHG‘ULOT VAQTIMUDDATIMASHG‘ULOT XONASI
1“YOSH KITOBSEVARLAR”Qodirova MuhayyoPAYSHANBA15:00 – 16:0040 daqiqa204 – xona
2“YOSH IJODKORLAR”Pardayeva BarnoPAYSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa105 – xona
3“TILSHUNOSLAR”Berdimurodova DilnozaJUMA14:30 – 15:3040 daqiqa118 – xona
4 “МОЛОДЫЕ ЛИНГВИСТИ”Ubaydullayeva XushvaqtSESHANBA 14:30 – 15:3040 daqiqa104 – xona
5“МЫ ИЗУЧАЕМ РУССКИЙ ЯЗЫК”Jo‘rayeva GulbahorDUSHANBA 14:30 – 15:3040 daqiqa106 – xona
6“NUYUTON IZDOSHLARI”Aralov NuraliCHORSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa229 – xona
7“FIZIKANI O‘RGANAMIZ”Xoliqov AbrorJUMA10:00 – 11:0040 daqiqa226 – xona
8“YOSH MATEMATIKLAR”Ochilova ManzuraPAYSHANBA13:00 – 14:0040 daqiqa222 - xona
9“LET’S LEARN ENGLISH”Allamurodova Go‘zalPAYSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa318 - xona
10“KOMPYUTER BILIMDONLARI”Meyliqulova MahbubaSESHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa212 - xona
11“YOSH KIMYOGARLAR”Suyunov OlmosCHORSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa122 – xona
12“YOSH BIOLOGLAR”Sodiqova NargizaPAYSHANBA8:30 – 9:3040 daqiqa316 - xona
13“YOSH MATEMATIKLAR”Choriyev BekzodJUMA14:30 – 15:3040 daqiqa310 – xona
14“YOUNG GRAMMARIANS” Azimov AbdulhamidJUMA14:30 – 15:3040 daqiqa228 - xona
15“YOSH TILSHUNOSLAR”
(Nemis tili
Hasanov Ramish
Atamurodova Dilfuza
SESHANBA13:00-14:0040 daqiqa203. – xona
202-xona
16“LES JEUNES LINUISTES”Yarmanov FaxriddinPAYSHANBA15:00 – 16:0040 daqiqa206 - xona
17“STEP BY STEP”
(Ingliz tili)
Ubaydullayeva OrzigulPAYSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa124 - xona
18“LET’S SPEAK ENGLISH”Safarova ZuhraPAYSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa123 - xona
19“МОЛОДОЙ ЛИТЕРАТОР”Shodiyeva ShohidaJUMA14:30 – 15:3040 daqiqa108 - xona
20“MO‘JIZAVIY KIMYO”Jo‘raqulova UmidaDUSHANBA15:30-16:3040 daqiqa 223-xona
21“AMIR TEMUR IZDOSHLARI” Rustamov SardorPAYSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa314 – xona
22“MOZIY BILIMDONLARI”Primov MuhiddinSESHANBA8:30 – 9:3040 daqiqa319 – xona
23“TARIXNI O‘RGANAMIZ”Jabborova IqbolCHORSHANBA13:00-14:0040 daqiqa111 - xona
24“SIZ TARIXNI BILASIZMI?Qobilov FarhodCHORSHANBA14:30 – 15:3040 daqiqa304 - xona
25“FUTBOL”Xo‘jamqulov MirabbosDUSHANBA15:00 – 16:0060 daqiqaSTADION
26“MINI FUTBOL”Murodov AdhamJUMA15:00 – 16:0060 daqiqaSPORT ZAL
27“VOLEYBOL” (o‘g‘il bolalar va qizlar uchun)Xo‘jamqulov MirabbosCHORSHANBA15:00 – 16:0060 daqiqaSPORT ZAL
28“SHAXMAT VA SHASHKA”Murodov AdhamPAYSHANBA15:00 – 16:0060 daqiqaSPORT ZAL
29“STOL TENNISI” (o‘g‘il bolalar uchun)Babayev SherzodSESHANBA15:00 – 16:0060 daqiqaSPORT ZAL
30“TAEKWONDO WTF”Zuhriddinova SayyoraHAR KUNI16:00 – 17:0060 daqiqaSPORT ZAL